آزاد فیلمبرداری عکسبرداری Samsung دوربین

آزاد: فیلمبرداری عکسبرداری Samsung دوربین کانال همراه بررسی دوربین Galaxy J7 Max

گت بلاگز اخبار حوادث پیامکهای باعشق دختر و پسر جوان،ناگهان روی مانیتورهای قطار تهران-مشهد مشاهده شد!

پسر جوان که از سر کنجکاوی با یک نرم افزار جاسوسی به گوشی دختر و پسر همکلاسی‌اش دسترسی پیدا کرده بود، ناخواسته اطلاعات شخصی آنها را روی صفحه مانیتورهای قطار مشهد

پیامکهای باعشق دختر و پسر جوان،ناگهان روی مانیتورهای قطار تهران-مشهد مشاهده شد!

عبارات مهم : افزار

پسر جوان که از سر کنجکاوی با یک نرم افزار جاسوسی به گوشی دختر و پسر همکلاسی اش دسترسی پیدا کرده بود، ناخواسته اطلاعات شخصی آنها را روی صفحه مانیتورهای قطار مشهد- پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛دختر و پسر جوان که قرار بود بزودی با هم ازدواج کنند هنگامی که متوجه شدند شخصی ترین پیامک هایشان در معرض دید مسافران قطار قرار گرفته خواستار پیگیری عنوان شدند. به این ترتیب پرونده ای تشکیل شد و با دستور قاضی تیمی از پلیس فتای خراسان رضوی وارد عمل شدند و بعد از کارها تخصصی یکی از همکلاسی های آنها به نام «محسن» دستگیر شد.

متهم که هرگز تصور نمی کرد شناسایی شود، در بازجویی ها گفت: در سفری خارجی نرم افزار جدیدی را روی گوشی تلفن همراهم راه اندازی کردم ولی واقعاً نمی دانستم این نرم افزار جهت جاسوسی به کار می رود. تا پیش از این اتفاق هرگز از آن استفاده نکرده بودم تا اینکه قرار شد به همراه چند نفر از دوستانم و همچنین بعضی از استادان دانشگاه با قطار از مشهد به پایتخت کشور عزیزمان ایران سفر کرده و در یک کنفرانس شرکت کنیم.

پیامکهای باعشق دختر و پسر جوان،ناگهان روی مانیتورهای قطار تهران-مشهد مشاهده شد!

محسن ادامه داد: می دانستم که یکی از دوستان هم دانشگاهی ام که او نیز در کوپه ما بود قرار است با یکی از دختران دانشگاه ازدواج کند. آنها در حال تدارک مراسم نامزدی بودند و مدام پیامک های عاطفی و باعشق جهت هم ارسال می کردند. همانجا وسوسه شدم و جهت تفریح و خنده تلاش کردم تا با نرم افزاری که روی گوشی تلفن همراهم راه اندازی بود به پیامک های ارسالی دوستم دسترسی پیدا کنم. به این ترتیب هنگامی که دوستم به بیرون از کوپه رفت من با این نرم افزار وارد گوشی اش شدم ولی ناگهان خبر های باعشق او به صورت بلوتوث روی مانیتورهای قطار پخش شد. من خودم هم با دیدن این صحنه شوکه شده است بودم ولی جرأت نداشتم که اعتراف کنم.

با این اعترافات پرونده تکمیل شده است و متهم جهت تحقیقات زیاد در اختیار دادسرا قرار گرفت.

پسر جوان که از سر کنجکاوی با یک نرم افزار جاسوسی به گوشی دختر و پسر همکلاسی‌اش دسترسی پیدا کرده بود، ناخواسته اطلاعات شخصی آنها را روی صفحه مانیتورهای قطار مشهد

واژه های کلیدی: افزار | ایران | ازدواج | افزاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz