آزاد فیلمبرداری عکسبرداری Samsung دوربین

آزاد: فیلمبرداری عکسبرداری Samsung دوربین کانال همراه بررسی دوربین Galaxy J7 Max

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه به خاطر نتیجه های ضعیف/ وزیر را به چالش می‌کشند آقا رسول! , داورزنی

رسول خادم به چالش بزرگ وزارت ورزش در شب عید بدل شده است است و یکبار دیگر مرد شماره دو ورزش ناچار به پاسخگویی راجع به او شد. این بار در گفت و گو با سایت وزارتخا

همه به خاطر نتیجه های ضعیف/ وزیر را به چالش می‌کشند آقا رسول! , داورزنی

داورزنی:همه به خاطر نتیجه های ضعیف؛وزیر را به چالش می کشند آقا رسول!

عبارات مهم : استانی

بحث اول که ماجرای کشتی گرفتن با اسرائیل بود، آیا الان این حرف ها مطرح می شود؟

رسول خادم به چالش بزرگ وزارت ورزش در شب عید بدل شده است است و یکبار دیگر مرد شماره دو ورزش ناچار به پاسخگویی راجع به او شد. این بار در گفت و گو با سایت وزارتخانه!

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به حمایت همه جانبه وزارت از فدراسیون کشتی تاکید کرد و گفت: اعتبارات این فدراسیون طی دو سال اخیر سیصد درصد رشد داشته است.

همه به خاطر نتیجه های ضعیف/ وزیر را به چالش می‌کشند آقا رسول! , داورزنی

محمدرضا داورزنی راجع به وقایع اخیر کشتی و میزان حمایت وزارت ورزش و جوانان از رشته اول کشور گفت : بیشترین حمایت وزیر ورزش و جوانان در دو سال اخیر اتفاق افتاده هست. جهت ما این ادبیات جای پرسش دارد؛ چراکه دکتر سلطانی فر در همه مسابقه های بین المللی و رسمی کشتی که در کشور برگزار می شود حضور داشته وحتی مسابقاتی بوده که مسئولان فدراسیون نبوده اند ولی وزیر ورزش و جوانان حاضر شده است هست. علت این امر هم اهمیت خاص کشتی جهت وزارت و شخص وزیر است.از طرفی شاهد هستیم مسابقه های کشتی که در استان ها برگزار می شود یکی از کسانی که بیشترین پیگیری را جهت هماهنگی با استانداران انجام داده تا پای کار بیایند و دست فدراسیون را بگیرند( علاوه بر پیگیری هایی که مدیر فدراسیون در مجموعه استان های کشور انجام داده) دکتر سلطانی فر بوده و این حمایت ادامه دار خواهد بود.

اما گفته شده است که کشتی حمایتی نداشته هست، شاید منظورشان حمایت مالی است

رسول خادم به چالش بزرگ وزارت ورزش در شب عید بدل شده است است و یکبار دیگر مرد شماره دو ورزش ناچار به پاسخگویی راجع به او شد. این بار در گفت و گو با سایت وزارتخا

اگر قیاس آماری داشته باشیم، کمک هایی که وزارت منزل طی چندین سال گذشته نسبت به سال های پیش تر داشته می بینیم که رشد منابع مالی فدراسیون منهای منابع بخش شخصی و منابعی که از اسپانسرها و دوستان در فدراسیون تامین می شود رشد سیصد درصدی دارد که رقم قابل توجهی هست. از طرفی نیز قانون الزام کرده که سالن ها و اماکن ورزشی به مزایده گذاشته شود. به جرات می توانم بگویم تنها رشته ای که وزارت ورزش و جوانان نسبت به آن اهتمام داشته که سالن های تخصصی این رشته در استان ها در اختیار هیات های کشتی قرار گیرد و از قالب ماده ۸۸ خارج شده است هست. یک ورزشی می داند این عنوان از چه میزان اهمیتی برخوردار است و این یعنی حمایت همه جانبه.

فدراسیون کشتی بیش از ۷۷ درصد منابعی که تفاهم کرده ایم را دریافت کرده است که فکر می کنم تا آخر اسفند این رقم به بیش از ۹۰ درصد برسد و رقم قابل توجهی هست. باید توجه داشت هنگامی که از تخصیص ۱۰ یا ۱۲ درصدی صحبت می شود در زیاد رشته ها منظور رقمی حدود صد میلیون تومان است ولی در کشتی چیزی بیش از یک میلیارد تومان می شود و قابل قیاس با فدراسیون های دیگر نیست.

⭐️ رسول خادم دو ماه پیش با اکثریت آراء در مجمع انتخاباتی رای آورد. هر چه بیانیه های وی را مرور می کنیم متوجه مشکلش با وزارت نمی شویم.

یک توصیه را باید توجه کرد و آن این است که فدراسیون های ما در برنامه ریزی و سیاست گذاری مستقل هستند و وزارت در خصوص برنامه های آن ها و پرسشها فنی رشته ها دخالتی ندارد. چیزی که مطرح شده است جهت ما نیز جای پرسش دارد آیا که کشتی فدراسیونی است که امکانات در اختیار دارد، سالن هایش را در استان ها دارد، میزبانی هایش را انجام می دهد و تنها رشته ای است که با تمامی اعزام هکی برون مرزی اش موافقت می شود. همه این ها نشانگر این است که وزارت آن چه که توان داشته جهت کشتی گذاشته است.اگر مسئله و اختلاف نظری وجود دارد باید با مفاهمه و به صورت اقناعی در خصوص آن صحبت کنیم. هر لحظه بین چیزی که فدراسیون ها طلب می کنند و اختیارات و امکاناتی که وزارت منزل دارد فاصله است ولی کشتی رشته ای بوده که هر لحظه جهت ما اولویت داشته است.

همه به خاطر نتیجه های ضعیف/ وزیر را به چالش می‌کشند آقا رسول! , داورزنی

⭐️ عنوان رویارویایی کشتی گیران با حریفان اسرائیلی مورد بحث رسول خادم بود که اکنون به پرسشها مالی و حالا به این جا رسیده است….

این را باید از خود رسول پرسید که طی بیانیه اول، دوم و سوم روند بحث ها عوض کردن کرد. اساسا این مدل ورود کردن جای بحث دارد آیا که فدراسیون کشتی جزئی از پیکره ورزش کشور و وزارت هست. اتفاقی که در کشتی بیفتد وزیر ورزش و جوانان باید پاسخگو باشد، نتایجی که به دست می آید وزیر باید پاسخ دهد. اگر در هر رشته ای ضعفی وجود دارد و نتیجه های آن چیزی نیست که مردم انتظار دارند، بلافاصله نمایندگان مردم از وزیر پرسش می کنند. نمونه اش هم نتیجه های اخیر کشتی است که جهت مجلس و ما نسبت به چگونگی حضور کشتی در جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ دغدغه ایجاد شده است است.بر همین اساس سیاست کلی وزارت این است که از برنامه های فدراسیون کشتی حمایت صد درصدی صورت گیرد و شرایط به گونه ای باشد که برنامه های تدوین شده است فدراسیون جهت برگزاری مسابقه های پیش رو، اردوهای تدارکاتی و …سفت و سخت دنبال شود. در حال حاضر وقت بی ثباتی در کشور و وقت حاشیه در کشتی نیست. همه باید کمک کنیم تا آرامش، انسجام و وحدت در درون خانواده کشتی حفظ شود و تعامل با وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک تقویت شود.

رسول خادم به چالش بزرگ وزارت ورزش در شب عید بدل شده است است و یکبار دیگر مرد شماره دو ورزش ناچار به پاسخگویی راجع به او شد. این بار در گفت و گو با سایت وزارتخا

⭐️ آیا تا کنون در تصمیمات رسول خادم دخالتی صورت گرفته و یا فردی به فدراسیون تحمیل شده است است؟

به هیچ عنوان خادم اختیار تام دارد تمامی تصمیماتی که شورای فنی کشتی و فدراسیون گرفته هر لحظه مورد حمایت وزارت بوده.سیاست کلی وزارت ورزش و جوانان نه جهت کشتی بلکه جهت همه رشته ها سیاستی حمایتی بوده و البته عدم دخالت در بحث های فنی.اما همواره نظارت داشته آیا که باید پاسخگو باشد.

⭐️بازی های آسیایی نزدیک هست، امیدواریم خادم در کشتی کشور حضور داشته باشد ولی به هر دلیلی که نیامد کشتی که هست، توقعات مردم هست، نام کشور عزیزمان ایران هست. این وضع تا کی می خواهد ادامه پیدا کند؟

همه به خاطر نتیجه های ضعیف/ وزیر را به چالش می‌کشند آقا رسول! , داورزنی

موضع وزارت ورزش و جوانان تا حالا مخالفت با استعفای رسول خادم بوده. روز گذشته جلسه ای که با درخواست دوستانمان در فدراسیون کشتی مبنی بر برگزاری مجمع فوق العاده برگزار شد. قبول استعفا و یا برکناری که در ماده ۱۰ اساسنامه فدرکسیون کشتی آمده بر عهده هیات رییسه فدراسیون است و ما نیز به نظر مجمع مبنی بر وقت یک ماهه جهت بازگرداندن خادم به فدراسیون احترام گذاشتیم که امیدواریم وی در تصمیم خود تجدیدنظر کند و اگر گله و درخواستی دارد و احساس می کند آن چیزی که خواسته و وزارت تقبل نکرده است با ما مطرح کند آیا که جهت ما اجرای به موقع برنامه ها اهمیت دارد.

فرصت را نباید از دست داد و هر چه سریع تر باید ثبات در کشتی حاکم شود.برخی در کوره این شرایط می دمند که این به نفع ورزش کشور نیست. جایز نمی دانم چه دوستان در فدراسیون کشتی و چه دیگران وارد بحث های تفرقه افکنانه شوند و فضا را جهت کار در ورزش کشور تخریب کنند.اگر خدای ناکرده خادم بر تصمیم خود پافشاری کرد مجمع باید تصمیم دیگری بگیرد تا شرایط مدیریتی به کشتی آسیب وارد نکند و این رشته به ثبات برسد.

⭐️بالاخره موفق شدید با خادم صحبت کنید؟

روزگذشته چند دقیقه ای رسول را در مجمع دیدیم که آمد و گله و شکایت خود را مطرح کرد که جهت نخستین بار بود این گله گی را می شنیدم. بحث وی عدم فراهم بودن شرایط کار و حمایت وزارت ورزش بود که جهت ما جای تعجب داشت آیا که به یکباره خادم این بحث ها را در مجمع مطرح کرد. امیدوار هستیم که با تلاش همه فضا به آرامش خود بازگردد.مردم و جامعه ورزش این را مطمئن باشند که نظر وزارت ورزش و جوانان حمایت صد در صدی از برنامه های کشتی است و تلاش خود را خواهد کرد تا کشتی به اهداف خود برسد. باز هم امید دارم خادم تجدیدنظر کند تا این بحث ها با مذاکره درون خانواده ورزش حل شود. چیزی که ما نیاز داریم حضور پرقدرت در میادین بزرگ و المپیکی است و به چیزی که به این عزت لطمه بزند نباید ورود کنیم و خود به شرایط بی ثبات کننده دامن بزنیم.

⭐️ هم شما خراسانی هستید هم خادم، چندسال است که همدیگر را می شناسید؟

حدود ۲۶ سال است که همدیگر را می شناسیم. من سال های ۷۵ تا ۷۷ مدیرکل خراسان بودم و به هر ترتیب در هر استانی که بودم با کشتی انس داشتم. با کشتی رفاقت دارم و تا کنون میزبان مسابقه های قهرمانی کشور در کردستان، کرمانشاه، سمنان و خراسان بوده ایم. می توانم بگویم با کشتی بیگانه نیستم و مطمئنم پیشکسوتان، قهرمانان، جامعه کشتی و همه افرادی که دلسوز این رشته هستند و جهت آن زحمت می کشند کمک می کنند تا فضای کشتی فضای ملتهبی نباشد تا هر کس به خود اجازه ندهد نیشتری به آن بزند.

واژه های کلیدی: استانی | برنامه | جوانان | مسابقه | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz