آزاد فیلمبرداری عکسبرداری Samsung دوربین

آزاد: فیلمبرداری عکسبرداری Samsung دوربین کانال همراه بررسی دوربین Galaxy J7 Max

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کاملا آماده بازی با مراکش هستیم/ جهت ماموریت بزرگ به روسیه آمده‌ایم ، کی‌روش

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نخستین دیدارش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فردا (جمعه) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه زنیت آره نا به مصاف مراکش خواهد رف

کاملا آماده بازی با مراکش هستیم/ جهت ماموریت بزرگ به روسیه آمده‌ایم ، کی‌روش

کی روش: کاملا آماده بازی با مراکش هستیم/ جهت ماموریت بزرگ به روسیه آمده ایم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نشست خبری پیش از بازی با مراکش صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نخستین دیدارش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فردا (جمعه) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه زنیت آره نا به مصاف مراکش خواهد رفت. کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: از طرف تیم ملی کشور عزیزمان ایران و هواداران این تیم از روسیه بابت میزبانی جام جهانی فوتبال تقدیر می کنیم.

کاملا آماده بازی با مراکش هستیم/ جهت ماموریت بزرگ به روسیه آمده‌ایم ، کی‌روش

کی روش ادامه داد: از تمام تیم هایی که جهت برگزاری جام جهانی به روسیه آمده اند هم تقدیر می کنم. ما جهت ماموریتی به این جا آمده ایم که بیش از فیفا جهت ما اهمیت دارد. ما به این جا آمده ایم تا سراسر فضای دوستی در دنیا ایجاد کنیم. فردا بازی نخست ما در جام جهانی است و همان طور که همه می دانند بازی نخست، بازی خاصی است.

او ادامه داد: نخستین علاقه هر لحظه خاص است و بازی با تیم ملی فوتبال مراکش هم یک بازی رویایی جهت هر دو تیم هست. آن چه می توانم بگویم این است که ما کاملا هیجان زده و آماده جهت این بازی هستیم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نخستین دیدارش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فردا (جمعه) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه زنیت آره نا به مصاف مراکش خواهد رف

سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: ما می توانیم لحظه شروع بازی را از همین الان تصور کنیم. هم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و هم مراکش تیم های خوبی هستند. آنها بازیکنان خوبی در اختیار دارند و کادر فنی هر دو تیم تلاش زیادی کرده اند تا عملکرد مناسبی در جام جهانی داشته باشند. تا جهت آنها پیش آید و بازی خوبی را به نمایش بگذارند. امیدوارم فرصتی داشته باشیم و بتوانیم بازی را ببریم.

کی روش در پاسخ به بیانات خبرنگار اسپانیایی مبنی بر این که اگر در دیگر بازی گروه B بین اسپانیا و پرتغال هر کدام از دو تیم پیروز شود، بازی جهت حریف آنها در دیدار دوم مرحله گروهی ساده تر به نظر می آید، گفت : لحظه ای که ما به جام جهانی می رویم مورد نیاز است تمام شرایط آن را بپذیریم. ما خوشحال هستیم که در این مسابقه های حضور داریم و از فشاری که در این مسابقه های وجود دارد لذت می بریم. فشار بازی ها قرار نیست مسئله بزرگی جهت ما به حساب آید. قطعا همه کشورها این فشار را احساس می کنند و این مساله به آنها کمک می کند. ما این جا هستیم تا مراسم خوش حالی بگیریم. مراسم خوش حالی خواهیم گرفت جهت تمام تعهدات و فداکاری هایی که در این چهار سال صورت گرفته است.

او ادامه داد: طبیعتا همان طور که می دانید فوتبال دو رو دارد و عالی ترین روی آن پیروزی هست. تیم هایی که با برد شروع می کنند، از مزیت خوبی بهره مند هستند. آنها هم از لحاظ معنوی و هم از لحاظ اعتماد به نفس رشد می کنند. به هر حال ما باید بازی خودمان را به نمایش بگذاریم. به عنوان فردی که تجربه دارد باید این را بگویم که دیدار برابر تیم ملی فوتبال مراکش را باید با پیروزی پشت سر بگذاریم. ما سه بازی در جام جهانی پیش رو داریم. هیچ چیز در بازی اول به آخر نخواهد رسید.

کاملا آماده بازی با مراکش هستیم/ جهت ماموریت بزرگ به روسیه آمده‌ایم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: بازی ها سه بخش دارند. نخستین بخش آن بازی با مراکش و بخش های دیگر آن بازی با تیم ملی فوتبال اسپانیا و پرتغال هست. مورد نیاز است که روز به روز فضا را مدیریت کنیم. این بخشی از زندگی ما هست. باید صادقانه بگویم بر خلاف چیزی که می گویید از فشار این مسابقه های لذت می بریم. این بخشی از بازی ها هست. هیچ مشکلی بابت این فشار نداریم و با دانستن این امر هر دو تیم حداکثر تلاششان را جهت نتیجه گرفتن انجام می دهند. ترجیح ما این است که سه امتیاز بازی ابتدایی را کسب کنیم.

کی روش در ادامه در در تصویر العمل به اخراج لوپتگی از سرمربیگری تیم ملی فوتبال اسپانیا و پیوستن او به رئال مادرید گفت : ممنون که این پرسش را تکرار کردید و من هم جوابم را تکرار می کنم. با تمام احترام اگر کلماتم را به سمت اسپانیا عوض کردن دهم و علیه مراکش صحبت کنم کلماتم ناصحیح خواهد بود. آنها تیمی عالی هستند و خودشان را جهت جام جهانی آماده کرده اند. مراکش تیمی است که در کنار اسپانیا و پرتغال مدعی افزایش به مرحله بعد جام جهانی هست. ما می پذیریم که تجربه اسپانیا، پرتغال و مراکش به دلایل تاریخی و این که بازیکنان ارزش در عالی ترین تیم های اروپایی بازی می کنند، از ما بالاتر است و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. ما تحمل نخواهیم کرد که به ما بگویند قدرت پیروزی نداریم. ما این صحبت ها را نمی پذیریم. ما نمی پذیریم که انتظارات و امید ما را زیر پرسش ببرند. ما این جا هستیم تا با عالی ترین ها مسابقه کنیم، امیدواریم که خدای فوتبال به ما یاری کند به پیروزی برسیم و به پیش برویم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نخستین دیدارش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فردا (جمعه) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه زنیت آره نا به مصاف مراکش خواهد رف

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پاسخ به خبرنگاری راجع به تحریم های تحمیل شده است به کشور عزیزمان ایران که باعث شده است در تدارک امکانات اعم از لباس و کفش با مسئله روبرو شود و تاثیر آن بر روی عملکرد تیم ملی فوتبال، بیان کرد: همان طور که قبلا گفتم خیلی مناسب نیست که به تفسیر این مسئله بپردازیم. همه این را می دانند که تحریم ها وجود دارد. طی هفت، هشت سال گذشته که من رهبری تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را بر عهده داشتم، ما اجازه ندادیم این مسئله به عنوان یک بهانه توجیحی جهت شکستمان تلقی شود بلکه در برابر همه تلاش کردیم تا این اوضاع را به یک وقت تبدیل کنیم و از آن استفاده کنیم. علت آن هم این است که از آن الهام بگیریم. ما به عنوان یک خانواده عمل کرده ایم و می خواهیم متحد باشیم. بازیکنان کشور عزیزمان ایران دوست دارند که فوتبال بازی کنند و به اعتقاد من ممکن است یک سال، ۱۰ سال یا ۱۰۰ سال طول خواهد کشید ولی هر لحظه تحریم کنندگان موفق نخواهند شد. بازیکنان و ملت کشور عزیزمان ایران علاقه به فوتبال دارند. مورد نیاز نیست تظاهر به کاری کنیم. آن چه که اوضاع ما بوده است این است که ما هیچ گونه بهانه ای را نمی پذیریم و همه پرسشها را به عنوان منبعی جهت فعالیت و الهام استفاده می کنیم تا بهتر بازی کنیم.

او افزود: ما بازیکنان جوان تری داریم. این بازیکنان تجربه بالایی در حمله و دفاع دارند و تیم بسیار نیرومند هستیم. تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ماجرا و نیرومند است و خودمان را آماده کرده ایم جهت این که در ماه ژانویه در جام ملت های آسیا بازی کنیم. ما از روحیه بالایی برخوردار هستیم، اگر مورد نیاز باشد دفاع کنیم حتما دفاع خواهیم کرد و اگر مورد نیاز باشد حمله کنیم حتما حمله خواهیم کرد. ما با تمام شجاعتی که داریم حمله خواهیم کرد تا گل بزنیم. اگر چه نگرش مان با بقیه تیم های ملی تفاوتی ندارد، گاهی مورد نیاز است تیم های دیگر هم از موضع خود دفاع کنند. تیم هایی وجود دارند که بسیار نیرومند هستند و اگر بخواهیم دفاع کنیم قطعا برابر آنها دفاع خواهیم کرد تا به آن چه که مد نظرمان است برسیم.

کاملا آماده بازی با مراکش هستیم/ جهت ماموریت بزرگ به روسیه آمده‌ایم ، کی‌روش

او در ادامه راجع به رکوردهایی که در وقت مربیگری تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران مانند افزایش دو دوره پیاپی به جام جهانی کسب کرده است و این که ممکن است پیروزی برابر مراکش که نخستین باری است که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیدارش در جام جهانی به پیروزی می رسد جهت او انگیزه مضاعفی ایجاد اظهار کرد: ان شاء الله. در زندگی نشانه یک مربی و تیم چیست، نشانه آنها این است که پیروز شوند. با این حال پیروزی در زندگی کافی نیست. ما باید با ارائه یک بازی منصفانه پیروز شویم. از زمانی که به دنیا آمدم و پدرم را دیدم یاد گرفتم که باید در زندگی صادق و وفادار باشم. ما باید بازی را جهت بردن انجام دهیم ولی در عین حال باید منصفانه عمل کنیم.

کی روش در آخر گفت: امیدوارم فردا (جمعه) با همین باور به میدان برویم. ما اشتیاق زیادی جهت بازی فردا داریم و به همین علت در روسیه حضور داریم. همین که در روسیه حضور داریم به این معنی است که دارای شانس هستیم و وقت مراسم خوش حالی گرفتن داریم. باید تا حد ممکن از این وقت دفاع کنیم. باید دفاع و حمله را در وقت مناسب انجام دهیم تا عالی ترین نتیجه را در آخر بازی کسب کنیم. در طول هشت سال گذشته یک دستور راحت را به بازیکنانم گفته ام و آن این بود که هر اتفاقی در بازی بیفتد، بازیکنان باید با سربلندی زمین را ترک کنند. نمی خواهم بازیکنانم پیروز باشند ولی با سر پایین بیرون بیایند. آنها باید ببرند و سربلند باشند. ما باید افتخار و خوشحالی را به منزل ببریم. پیروزی است که ارزشمند هست. امیدوارم در بازی فردا تیم بهتری باشیم و پیروز میدان شویم.

شجاعی: منتظر بازی با مراکش هستیم

به گزارش ورزش سه، مسعود شجاعی در کنفرانس خبری قبل از بازی تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر مراکش گفت: همه می دانند که جام جهانی بزرگترین تورنمنت ورزشی دنیاست و طبیعی است که همه ما، حتی بازیکنانی که تجربه بیشتری دارند، استرس و هیجان خاص خود را داشته باشند که نمی توان آن را کتمان کرد.

او ادامه داد: احساس تیم و بنده به عنوان کاپیتان تیم کشور عزیزمان ایران این است که خیلی خوشحال هستیم در اینجا حضور داریم؛ منتظر هستیم هرچه سریعتر فردا که بازی اول ما در جام جهانی هست، برسد و توانایی خود را نشان دهیم و از کاری که انجام می دهیم، لذت ببریم.

کاپیتان تیم ملی کشور عزیزمان ایران در خصوص حضورش در سه جام جهانی عنوان کرد: همانطور که شما گفتید، با توجه به حضورم در سه جام جهانی و سال های گذشته که تجارب خوب و بزرگی که تلخ و شیرین بوده و کسب کردم، این را یاد گرفتم که هیچ وقت قول پیروزی قبل از بازی ندهم ولی الان قول می دهم که نه فردا، در تمام سه بازی با تمام وجود و از تمام جان خود مایه می گذاریم تا اسم و مردم کشورمان را سربلند کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | مراکش | فوتبال | پیروزی | بازیکنان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz